Tváře blogu

25. vzhled - P. Sawyer

5. dubna 2009 v 7:42 | anefkaa

Motto: People always leave
Spokojenost: 95%
Blog žije již: 28 měsíců (cca)
Počet článků od minulého vzhledu: 2
Datum: 4.4. 09 - ...
Komentář: Velice jednoduché...

24. vzhled-Brooke and Peyton

12. února 2009 v 19:54 | anefkaa
Motto: One Anefkaa's blog
Spokojenost: 97%
Blog žije již: 26 měsíců (cca)
Počet článků od minulého vzhledu: 3
Datum: 12.2. - 4.4 09
Komentář: Moje nejoblíbenější holky z OTH tady ještě nebyly. :o)

Když už... (23. vzhled)

4. ledna 2009 v 13:26 | anefkaa

... máme ten nový rok, tak jsem se rozhodla i pro nový vzhled. Výběr nebyl zrovna jednoduchý. Rozhodovala jsem se mezi Privileged a Pushing daisies. Doufám, že oba seriály znáte, jelikož jsou super. :o) příště bych sem tedy ráda dala Privileged… ale to už předbíhám… :o)

22. Vzhled blogu

16. listopadu 2008 v 9:30 | anefkaa
Asi bych se vám měla omluvit, tedy spíše tomu minimu, které sem občas zavítá. Nemam moc času, a když už ho mam, tak ho většinou využiji jinak. Možná se zkusím zase blogu více věnovat. Chtěla bych rozhodně začít více psát, jelikož slova a části knihy se mi honí hlavou, chtělo by to ještě je hodit na papír.
No, ale teď už ke vzhledu...

Trvanlivější vzhled

15. září 2008 v 13:42 | anefkaa

Motto: Lost in the... blue
Spokojenost: 90%
Blog žije již: 21 měsíců (cca)
Počet článků za minulý měsíc: 14
Celková návštěvnost za minulý měsíc: 1835
Komentář: Ale tak aspoň to má šťávu, no ne? :o) Menu najdete dole...

Srpnový vzhled

1. srpna 2008 v 0:01 | anefkaa
Motto: Lost in the... love
Spokojenost: 87%
Blog žije již: 20 měsíců (cca)
Počet článků za minulý měsíc: 21
Celková návštěvnost za minulý měsíc: 2006
Komentář: Sice je srpen, tudíž léto, ale stejně jsem zvolila tmavé barvy. Mně se vzhled docela páčí, co vám? Chtěla jsem mu dodat trochu romantiky a lásky, když ji v poslední době nemam já. :o)

Červencový vzhled

5. července 2008 v 11:00 | anefkaa
Zdarte děcka!, tak jak pak se vám vede? U mě to docela jde. Teda vlastně by to mělo být super... Ale znáte to, když se vrátíte z dovolené, která naprosto překonala vaše představy, tak co byste čekali... :o)

Červnový vzhled

1. června 2008 v 0:01 | anefkaa
A je to opět tady. Poslední měsíc před začátkem prázdnin, na který my všichni školou povinní čekáme. Začíná několik různých honiček: za známkami, za opálením, za vymyšlení plánu na prázdniny a opět jako každý rok za nesplnitelnými sny...

Květnový vzhled - Dodatek

1. května 2008 v 8:17 | anefkaa
Zdarte! Ohledně vzhledu, vše jsem vysvětlila v předešlém článku... Tudíž teď sem dodám jenom takové ty tradiční záležitosti. :o)
P.S. Když už máme to volno, mohlo by být aspoň hezky, že?

Předčasný květnový vzhled

19. dubna 2008 v 16:05 | anefkaa
Zdarte děcka! Vy, kteří jste říkali, že minulý vzhled je divný, jste měli pravdu. Byl otřesný! Ale díky tomu jsem se rozhodla na menší renovaci blogu. Jak se Vám to líbí? Mně docela dost a na pár dní to tu zůstane, pravděpodobně až do června. Ty jo, prázdniny už jsou za rohem, ale když se kouknu z okna... No nevím, nevím... :o)

Dubnový vzhled

1. dubna 2008 v 15:25 | anefkaa
Zdarte děcka, tak jak jde život? Ten můj v poslední době stojí za starou belu. :D Nee, kecám, já si stěžuji neustále... :o) Nebudu se tady moc zdlouhavě rozepisovat, neboť na mě něco leze, což je paradox vzhled k počasí venku, a chcu být jedině v postýlce. :o)

Březnový vzhled

1. března 2008 v 9:34 | x aNefkAa x
Zdarte děcka!, tak jak se vám daří? Mně docela fajn. Konečně nám pomalu přichází jaro a tím pádem i méně oblečení. :o) Nevím, jak u vás, ale tady v Ústí nad Labem byla před chvíli burka. Miluji tohle počasí!!! Člověku nezbývá nic jiného než spánek, koukání na telku nebo čtení knížky. Asi si udělám kakao a přečtu si Stmívání, abych se navnadila ke psaní. Hehe...

Únorový vzhled

1. února 2008 v 0:01 | x aNefkAa x
Zdarte děcka, tak tu máme únor. Měsíc, kdy se většinou dějou všechny ty různé krávoviny typu plesy, lyžáky, jarky, Valentýn atd........ No, aspoň rychle uteče a pak by nás měly čekat samé lepší věci. Třeba JARO! Bože, jak já se těším na sáčka a kecky... :o) Tak se mějte prdi.

Lednový vzhled

1. ledna 2008 v 13:11 | x aNefkAa x
Zdarte děcka!, dneska to vezmu hopem, jelikož je po Silvestru a jediný co si přeji je jít chrnět. :o) Je v celku možné, že se tento článek zobrazí až v příštích dnech, neboť blog.cz je na hov*.

Prosincový vzhled

1. prosince 2007 v 0:01 | x aNefkAa x
Nazdárek děcka! možná si říkáte, co jsem za magora, když už prvního straším s vánočním vzhledem. No jo no, co se dá dělat, od října to máme před čumákem všude, tak to musíte vydržet i tady. :o) Tudíž když se to vezme kolem a kolem, tak to zas tak brzo není a můj bratr si prostě vynutil být na mém blogu. :o) Tak co jsem mohla dělat, že?

Listopadový vzhled

1. listopadu 2007 v 0:01
Zdarte děcka! , máme za sebou dva měsíce školy. Uff. Jako by to bylo včera, co jsme do té pakárny nastoupili, co? Pomalu se začínají vybarvovat známky, oblíbenost učitelů atd... No jo, hrůůza. Dalším nemilým znamením je, tedy spíše pro mne, že zase na dost měsíců neucítím na tváři pořádný slunečný svit. Listopad. Dvojité uff. Tma je brzo a ráno většinou mlhy. Listí opadává, všechno je takové pochmurné, tmavé, nudné a bez života. Sem tam se najde nějaký povedený strom, který ještě ukazuje svojí barevnou krásu, ale to jen velice zřídka, jelikož města jsou pustošena továrnami a ty dávají stromům jedině smrad a různé chemikálie. Jo jo, příroda je neúprosná, zase nás čeká ZIMA.

Říjnový vzhled

1. října 2007 v 0:01 | x aNefkAa x
Ehm... Nazdárek děcka! :o) I´m BacQ! :o) Stýskalo se vám? Dobře :D Nechci znát odpověď. Tímto dnem se oficiálně blog dává do pohybu. Doufejme, že bude vitálnější a lepší než předtím. Budu se moc, moc snažit, abych si nacházela na vás čas, na blog, ale hlavně na mou knížku. Jistě se všechny mé oblíbené nadšenkyně těší až dodám další kapitolu. :o) Já se těším také, ale spíše na vaše komentáře.
Tak a teď ke vzhledu:

Zářijový vzhled

1. září 2007 v 18:28 | anefkaa
Zdravím děcka! ,ve zdraví jsem se vrátila (díky bohu!) a přináším i nový vzhled.Je v celku jednoduchý,ale v jednoduchosti je krása,takže jsem to pro tentokrát moc nehrotila.Opět můžete pozorovat nápadnou černou,která se zde už po několikáté objevila.Promiňte,ale nemůžu si pomoct :o).Jinak k němu nemám co dodat a jen doufám,že se bude páčit.

Srpnový vzhled

1. srpna 2007 v 0:01 | anefkaa
Zdarte děcka! ,tak ako se vám vede?Půlka prázdnin v pr* a druhá (prý teplejší,pro mě tedy určitě) teprve před námi.Ještě jeden celý měsíc ustavičného flákání a nic nedělání.Já toho doopravdy moc nenadělám,bohužel,to má dopad i na mou knihu.Drazí čtenáři,moc se vám omlouvám,ale vypadá to na krizi.U první knihy jsem krizi přečkala,tak musím doufat,že u Lovkyně také :o).Ale teď už ke vzhledu…

Červencový vzhled

1. července 2007 v 0:01 | anefkaa
Zdarec děcka! :o) Tak tady máme oficiálně prázdniny,oficiálně léto a oficiálně nový vzhled blogu(jako každý měsíc) :o) Vzhled vás pravděpodobně překvapí,ale neděste se,příští měsíc bude určitě zase všechno jinak.Tento vzhled nebyl vůbec lehký a taky mi s ním velice pomáhala holčina s přezdívkou Burdík.Musíme jí ještě jednou takto veřejně poděkovat a na konci článku jsou odkazy na její stránky.
Já osobně si myslím,že vzhled je povedený a mohli byste ho přijmout. (o:Opět vás žádám o napsání pár komentářů,jak se vám páčí a jak ne. :o)
To myslím bude ode mne všechno,přeji všem moooc vydařené prázdniny a párkrát si vzpomeňte na můj blog a zaskočte se sem podívat,budu jen ráda! :o) Doufám,že všichni o prázdninách dosáhnete toho vytouženého sedmého nebe.To se přeci o prázdninách musí,ne? :D Mír s vámi...
 
 

Reklama